SUDECO PATARIA, Į KĄ ATKREIPTI DĖMESĮ, KAD JŪSŲ INTERNETINIS MARKETINGAS BŪTŲ SĖKMINGASJau 5 metus Švedijoje įsikūrusi lietuvių įmonė SUDECO ne tik konsultuoja marketingo klausimais, bet ir padeda verslininkams įsitvirtinti interneto rinkoje. SUDECO įkūrėja, Džeineta Venienė, dalijasi patarimais, kas yra svarbu, siekiant padidinti pardavimus internetu.Internetinis marketingas socialiniuose tinkluose

Sėkmingai verslą vykdanti įmonė nebeįsivaizduojama be savo paskyros socialiniuose tinkluose. Svarbu, kad čia pateikta informacija būtų teisinga ir neklaidinanti klientų. Nepamirškite reguliariai atnaujinti puslapio sienos: čia originaliai turi būti pristatomos naujienos, akcijos, konkursai ir aktuali informacija susijusi su jūsų teikiamomis paslaugomis ar parduodamomis prekėmis. Įsitikinkite, ar skelbimų vizualinė dalis yra kokybiška ir traukianti akį. Pasirūpinkite, kad tekstai būtų pateikti visiems suprantamomis kalbomis (Pavyzdžiui, dviem kalbomis).

Internetinis marketingas naudojant elektroninį paštą 

Internetinis marketingas naudojant elektroninį paštą. Tai efektyvus būdas pasiekti klientą ir palaikyti šiltą komunikaciją. Jei to nedarėte anksčiau, išbandykite MAILCHIMP naujienlaiškių kūrimo ir išsiuntimo programą. Jos dėka, galėsite ne tik informuoti klientus apie akcijas ir naujienas, bet ir pasveikinti švenčių proga, sukurdami originalius atvirukus ar sveikinimus. Programoje patogiai "kaupiami" visi jūsų klientų el. pašto adresai, todėl  vienu paspaudimu galima išsiųsti informaciją tūkstančiams klientų.

Internetinis SEO marketingas 

Nepamirškite, kad marketingo pasaulyje -  turinys yra karalius. Klysta tie, kurie mano, kad graži, bet tuščia interneto svetainė prikvies daugiau lankytojų. Kurkite tinklaraštį, rašykite straipsnius, dalinkitės profesionaliais patarimais žiniasklaidoje ir kituose portaluose – parodykite savo kompetenciją o ne tik parduodamas prekes ar paslaugas. Ir  svarbiausia – ištirkite, kokie raktažodžiai yra aktualiausi jūsų verslui ir juos naudokite kiekviename tekste.


Palaikykite gerą Įmonės įvaizdį internete

Internetinis marketingas nebus sėkmingas, jei jūsų įmonės įvaizdis nekels pasitikėjimo. Gal jau metas atsinaujinti logotipą? Keisti stilių? Ar tik nepaseno interneto svetainės dizainas? Ar dokumentų šablonai reprezentuoja jūsų įmonę? Kliento akys pastabios. Tikrai įvertins jūsų pozityvias pastangas!

Anot Džeinetos, net jei kruopščiai atliekate visus veiksmus internetinis marketingas dar nebūtinai bus sėkmingas. Ypatingai svarbu dirbti sistemingai, o ne padrikai. Detalus marketingo planas – galimybė nenukrypti nuo įmonės tikslų ir koncentruotis į pačias svarbiausias vietas. Stambios įmonės turi savo specialistus, kuriems patiki rinkodaros klausimus. Smulkieji verslininkai sukasi patys, arba ieško pagalbos iš šalies.

Jei internetinio marketingo vingrybės atima per daug laiko ar atrodo per sudėtingai - SUDECO kompetentinga komanda yra pasiruošusi pagelbėti. Atsižvelgiant į atstovaujamo verslo tikslus, viziją, klientų poreikius parengiamas individualus marketingo planas metams. SUDECO teikia paslaugas lietuvių ir švedų kalba, todėl tai patikima pagalba siekiant įsitvirtinti Švedijos rinkoje.

Komentarai